English Polski Deutsch

KNIHCENTRUM.CZ na festivalu rozdá slevy na kuchařky

09. 06. 2017

KNIHCENTRUM.CZ na festivalu rozdá slevy na kuchařky Partner Garden Food Festivalu – knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ připravilo pro ostravské návštěvníky jedinečnou nabídku, kterou je možné získat výhradně na místě. Zástupce knihkupectví bude na festivalu návštěvníkům rozdávat slevové kupóny na všechny kuchařky, které má renomovaný obchod v nabídce, včetně knih šéfa Zdeňka Pohlreicha.

Pokud nevíte, kam zajít po festivalu, doporučujeme návštěvu kavárny KNIHCENTRUM.CZ, kde můžete využít slevové kupóny, a to 1 + 1 zdarma na vše, na co máte chuť. Dáváte-li před kuchařkami přednost jiným knihám, máte možnost využít speciální slevový poukaz z Garden Food Festivalu a nakoupit knihy se slevou 100 Kč na www.knihcentrum.cz. Knihy jsou přece kořením života.

KNIHCENTRUM.CZ patří již řadu let mezi přední tuzemské firmy v oblasti prodeje knih. Má deset kamenných prodejen po celé republice a internetové knihkupectví, které se řadí mezi přední e-shopy u nás. Internetový obchod má skladem přes 60 000 titulů se slevami až 70 procent. Naleznete zde i e-knihy, audioknihy, hračky, kalendáře a papírenský sortiment. Specialitou e-shopu je zákazníky oblíbený knižní bazar, ve kterém naleznete knihy 2. jakosti za velmi nízké ceny. Nejbližší prodejnu naleznete v centru Ostravy (Smetanovo náměstí 222/8 - vedle divadla Antonína Dvořáka).

Novinky