English Polski Deutsch

Natáčeli jsme spoty. Zdeněk Pohlreich nás provedl v Café Imperial, v Grandu Cru se do sebe ostře pustili sparťan Punčochář a baníkovec Kašpárek

22. 03. 2018

Natáčeli jsme spoty. Zdeněk Pohlreich nás provedl v Café Imperial, v Grandu Cru se do sebe ostře pustili sparťan Punčochář a baníkovec Kašpárek

Hrubý materiál pro letošní spoty Garden Food Festivalu máme po včerejšku natočený. S filmovým štábem jsme vyrazili do Prahy, za hlavními hvězdami festivalu Zdeňkem Pohlreichem, Markétou Hrubešovou, Radkem Kašpárkem a Janem Punčochářem.

V prvním spotu si zahráli šéf Zdeněk Pohlreich s Markétou Hrubešovou. Točili jsme ve Zdeňkově vlajkové lodi – Café Imperial. Druhou upoutávku jsme natáčeli v restauraci Grand Cru, „domácí půdě“ dvojnásobného držitele ocenění Zlatý kuchař Honzy Punčocháře. A v kuchyni se skoro strhla bitka - bitva fotbalových fanoušků největších a nesmiřitelných soupeřů – Sparty Praha a Baníku Ostrava. Pěkně zostra se do sebe pustili skalní sparťan Honza Punčochář a baníkovec tělem i duší a dvojnásobný držitel michelinské hvězdy Radek Kašpárek. Kdo ví, jak by všechno dopadlo, kdyby hvězdné kuchaře neuklidnila Markéta… Však pořádně nabroušená atmosféra je poznat i z fotek… Všechno ale samozřejmě bylo jen naoko – natáčení si všichni užívali, byla to neskutečná sranda.

Věřte, máte se na co těšit! Hotové spoty budou za pár dnů venku. Uvidíte je v televizi, kinech a samozřejmě na našem webu a sociálních sítích.

Natáčení spotů GFF pro rok 2018

Novinky