English Polski Deutsch

Thermomix®: zázrak v kuchyni, který dostane i vás

10. 04. 2018

Thermomix®: zázrak v kuchyni, který dostane i vás

Také milujete kvalitní poctivé jídlo, nicméně ne vždy nabídka v obchodech uspokojí vaše chutě? Stačí jeden chytrý přístroj, a připravíte si vše, na co máte chuť. Rychle, bez námahy a úsporně. Znáte Thermomix®? 

Jde o multifunkční kuchyňský přístroj, který zastane práci až 12 samostatných spotřebičů. Troufne si na výrobu hustého bílého jogurtu bez zbytečných přísad stejně dobře jako na domácí máslo. Kynuté těsto si zamilujete v momentě, kdy z trouby vyndáte bagetku s křupavou kůrkou nebo voňavý chléb. Salátu z nových brambor dodá říz domácí majonéza a bylinky, které Thermomix® naseká během několika vteřin. A poradí si také s bohatou úrodou z vaší zahrady, ze které vám během chvíle vykouzlí luxusní džem nebo osvěžující smoothie. 

Nespornou výhodou přípravy pokrmů v Thermomixu® je, že ušetříte nejen peníze za 12 spotřebičů, ale také budete vědět, co jíte. Stanete se nezávislými na tom, co nabízí maloobchod. Ohlídáte si složení i výslednou chuť jídla. A v neposlední řadě ušetříte čas strávený v kuchyni, který můžete věnovat rodině, přátelům nebo svým koníčkům. 

Chcete o tomto kuchyňském zázraku vědět víc? Navštivte stánku www.thermomix.cz a ochutnejte, co všechno vám nabízí.

Thermomix®

Novinky