English Polski Deutsch

Konec počítání papírových grešlí! Na Garden Food Festivalu zaplatíte přes čip

17. 04. 2018

Konec počítání papírových grešlí! Na Garden Food Festivalu zaplatíte přes čip

Na Garden Food Festivalu za jídlo a pití nezaplatíte běžnými penězi, nýbrž speciální festivalovou měnou – grešlemi. Ještě vloni jste si přitom museli platidlo vyzvedávat v papírové podobě v pokladnách a grešlárnách. Letos už ne! Přestože název grešle odkazuje k dávné historii, neznamená to, že vás stále budeme nutit ke středověkým způsobům placení. Už na ostravském festivalu vás při vstupu vybavíme čipem, díky kterému bude vaše nakupování mnohem pohodlnější a zážitek z ochutnávání gastronomických specialit intenzivnější.

Jak to funguje?

  • Pokladna - U pokladny dostanete čip, který si „nabijete“ penězi. Ty, které na festivalu neutratíte, vám při odchodu vrátíme.
  • Účtenka – Na účtence najdete QR kód, naskenujete ho na svém chytrém telefonu a budete mít přehled o všech vašich výdajích. Účtenku si proto pečlivě uschovejte.
  • Nákup - U stánků si vyberete, objednáte a přiložíte čip. Systém vám odečte grešle.
  • Dobíjení a zůstatek – Grešle můžete dobíjet na čip dle libosti. Zůstatek na vašem čipu zjistíte jednoduše přiložením u kontrolního kiosku nebo u jednotlivých stánků.

Postup při placení čipem je velice jednoduchý, jistě jej mnozí znáte z jiných akcí nebo z jiných zařízení, například aquaparků. Pokud byste však přece jen potřebovali podrobnější vysvětlení, podívejte se na video pod článkem.
A ještě jednu zásadní novinku v souvislosti s placením pro vás máme. Už po vás u pokladen nebudeme požadovat hotovost, vstupné i čip s grešlemi můžete zaplatit platební kartou.
Přejeme dobrou chuť! 

Novinky